E-Flow: Süreç Yönetim Sistemi 6.0.6 Mod Android Unlocked

E-Flow: Süreç Yönetim Sistemi 6.0.6 Mod Android Unlocked

Description of E-Flow: Süreç Yönetim Sistemi

Now Gamers can download E-Flow: Süreç Yönetim Sistemi APK Mod + Data on Android for free. The app score is out of 10 on Android Platform. We have published this Mod with latest version 6.0.6. The app is very popular and downloaded for more then 5,000+ times. The app has been updated on 2020-07-14. The App got 71 votes around the world. The App can be easily install in Android 4.4+ devices.

Departmanların kendilerine özgü onay grupları, kontrol listeleri ve çeşitli alanlarda veri doğrulama işlemleri vardır. Pek çok durumda bu işlemler, siberuzayda dolaşan bir e-posta zinciri, birilerinin masasında bir sonraki işlemi bekleyen bir dosya ya da gelen evrak biriminde bekleyen önemli bir yazı olabilir. Bu gibi durumlarda, onay süreçlerinizi yönetmek zor olabilir. E-Flow, tüm bunları değiştiriyor.
E-Flow, onay işlemlerinizin tümünü, herkesin rahatlıkla kullanabileceği hızlı,kolay ve uygun fiyatlı bir iş akış yönetim sistemi içerisinde toplayabilir.
Check their own groups of departments, there are checklists and data validation processes in various fields. In many cases these processes, an email chain circulating in cyberspace, may be an important post in the next process waiting for one of the tables waiting for documents from a file or volume. In such cases, it can be difficult to manage the approval process. E-Flow, it is changing all that.
E-Flow, all of your approval process, everyone can use easily a fast, easy and affordable can collect them in a workflow management system.
E-Flow Android 6.0.0 ile tanışın;
-İstediğiniz kadar firma, hesap ekleyebilme,
-Daha hızlı daha stabil bir çalışma ortamı

E-Flow 3 ile beraber;
-DMS modülü
-Kendi filtrenizi oluşturma imkanı
-Şifre değiştirme özelliği

Siz evde rahat çalışın diye, biz uygulamayı geliştirmeye devam ediyoruz,
#EvdeKal

App Information of E-Flow: Süreç Yönetim Sistemi

App Name E-Flow: Süreç Yönetim Sistemi
Package Name com.netoloji.eflow
Version 6.0.6
Rating ( 71 )
Size 20.6 MB
Requirement Android 4.4+
Updated 2020-07-14
Installs 5,000+
Category Apps, Business

Tags: , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *