En İyi Hava Durumu Ücretsiz Türkçe 2.3 APK Mod Full

En İyi Hava Durumu Ücretsiz Türkçe 2.3 APK Mod Full

Description of En İyi Hava Durumu Ücretsiz Türkçe

Do you want to get En İyi Hava Durumu Ücretsiz Türkçe APK + Mod for your Android Phone? So, Get it now! The Users can run this app in Minimum Android 4.0.3+ devices. More then 549 App Store users have voted for En İyi Hava Durumu Ücretsiz Türkçe. The App has been downloaded for more then 50,000+ times on Google Play. The Popularity of this app is immense, because it have ratings of 10. The App is published with version 2.3. The App updated last on 2020-04-15.

Türkiye Hava durumu Bilgiler Cebinizde…Türkiyenin tüm il ilçe ve köylerinin tüm hava yağış (yağmur) kar rüzgar ve nem bilgileri takip ederek en doğru tahmin ve en doğru bilgileri almış olursunuz.

Öncelikle merhabalar. Tamamen yerli imkanlar ve yerli teknoloji ile 2019 – 2020 dönemi ve sonrası için geliştirdiğimiz türkiyenin ve dünyanın tüm il ve ilçelerinin raporlarını istanbul merkezli ekibimizle istanbuldaki ofisimizde yüksek teknoloji ile 14 günlük ve her günün içerisinde bulunan 24 saatinin ayrı ayrı hava nem yağış rüzger koşullarını en doğru anlık sunan uygulamamız sizleri havanın süpriz koşullarından korumak; her an en doğru ve en iyi hava bilgileri ile yanınızda.

2019 – 2020 Gözlem ve hava tahmini çalışmalarımızı sürdürmekteyiz;

2019 – 2020 yılları olmak üzere 14 günlük hava durumu bilgisi içersinde 5 günlük hava durumu 10 günlük hava durumu olarak bölmelere ayrılmış alanda kendi ihtiyaç ve zevkinize göre takip etmek istediğiniz gün kadar yağış sıcaklık nem ve rüzgar bilgisinin gece ve gündüz ayrı olarak en doğru şekilde size sunmaktadır.

Dünyada milyarlarca kişinin kullandığı tabletler ve akıllı telefonlar sayesinde, günlük hayatımız oldukça kolaylaşmıştır. Gelişen teknoloji ile birlikte, kurumlar ve şahıslar da buna uyum sağlamış ve artık teknolojik cihazların olmadığı bir dal kalmamıştır.

Bu uygulama size şunları sunar:

Anlık hava durumu
Saatlik hava durumu
Bugün hava durumu
Yarın hava durumu
5 günlük hava durumu
haftalık hava durumu
10 günlük hava durumu
14 günlük hava durumu

Uygulama içerisinde bulunan saatlik hava durumu ücretsiz özelliği sayesinde gün içersindeki tüm saatlerin ayrı ayrı hava nem rüzgar koşullarını öğrenebileceksiniz.

Aşağıda Türkiye nin 81 ilinin isimleri yazmaktadır;

Adana Adıyaman Afyon Ağrı Amasya Ankara Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Edirne
Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Isparta İçel (Mersin) İstanbul İzmir Kars Kastamonu Kayseri Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa K.maraş Mardin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Şanlıurfa Uşak Van Yozgat Zonguldak Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce

Bu illerin ve tüm ilçe ve köylerinin tahminleri ücretsiz verilmektedir.

Anlık Olarak Verilen Meteoroloji Bilgileri
– Sıcaklık
– Basınç
– Rüzgar
– Nem

Uygulamamızı ücretsiz indirebilirsiniz. uygulama içerisinde ayrıca kilit ekran widgeti ve ekranın üst sol köşesinde de ayrıca hava gösterilmektedir.

Uygulamamızı türkçe ve ingilizce olarak ücretsiz birşekilde indir ip yükleyebilirsiniz.

En iyi hava durumu uygulaması için bizi tercih edebilirsiniz. Sizlere En iyi hava koşullarını en iyi rüzgar durumu en iyi nem koşullarını sunmak için birden farklı istasyondan gelen Everileri en iyi hava tahmini filtresi ile sunuyoruz.

2018 – 2019 – 2020

Ayrıca Uygulamayı indirmeniz ve yüklemeniz ile uygulamanın şu özelliklerinden fayadalanabileceksiniz:

– İstanbul, Ankara, izmir ve tüm Türkiye il ve ilçeleri havası.
– En iyi, En orjinal ve en Doğru Sonuçlar Programı
– Ücretsiz ve türkçe programı indir yükle ve kullanım
– 2018 – 2019 – 2020 rüzgar hava nem verileri
– Hava raporu, Hava tahmin Raporu Programı
Turkey Weather Information … all the air in your pocket all the provincial towns and villages of Turkey precipitation (rain) the most accurate estimate by following the snow wind and humidity information and you will get the most accurate information.

   First of all, hello. Completely with local facilities and local technology 2019 – 2020 period and the turkey that we have developed for the post and the world all provinces and with high technology in our office in the district, our reports of the Istanbul-based team istanbul 14 days and present in every day 24 hours a separately humidity precipitation wind conditions the most accurate snapshot Our application to protect you from the surprise conditions of the weather; with you the most accurate and best weather information at any moment.

   2019 – 2020 We continue our observations and weather forecasts;

  14 days weather information in 2019 – 2020 5 days weather 10 day weather in the divided area according to your needs and tastes you want to follow the day until the rainfall temperature humidity and wind information day and night separately offers you the most accurate way .

  Thanks to the tablets and smartphones used by billions of people around the world, our daily life has become much easier. Along with the developing technology, institutions and individuals have adapted to this and there is no branch left without technological devices.
   
 This app offers you:
  
  Current weather
  Hourly weather
  Weather today
  Tomorrow weather
  5-day weather forecast
  weekly weather
  10 days weather forecast
  14 day weather forecast
  

  With the free hourly weather feature in the application, you will be able to learn the air humidity and wind conditions of all clocks during the day.

 He writes the names of Turkey’s 81 below yl;

Adana Adıyaman Afyon Ağrı Amasya Ankara Antalya Artvin Aydın Balıkesir Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Canakkale Cankiri Corum Denizli Diyarbakir Edirne Get Directions
Elazig Erzincan Erzurum Eskisehir Gaziantep Giresun Gumushane Hakkari Hatay Isparta Icel (Mersin) Istanbul Izmir Kars Kastamonu Kayseri Kirklareli Kirsehir Kocaeli Konya Kutahya Malatya Manisa K.maras Mardin Mugla Muş Nevsehir Nigde Army Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Tekirdag Tokat Trabzon Tunceli Sanliurfa Usak Van Yozgat Zonguldak Turkey 1 2 3 4 Aksaray Bayburt Karaman Kirikkale Batman Sirnak Bartin Ardahan Igdir Yalova Karabuk Kilis Osmaniye Duzce Other Places of Interest

Estimates of these provinces and all districts and villages are provided free of charge.

Instantaneous Meteorology Information
– Temperature
– Pressure
– Wind
– Moisture

You can download our application for free. the app also shows the lock screen widget and the weather in the upper left corner of the screen.

Our application in Turkish and English as a free download you can install ip.

You can choose us for the best weather app. We offer you the best weather conditions with the best weather forecast in the best weather conditions, as well as the best weather filter for Everisi from multiple different stations.

2018 – 2019 – 2020

You will also be able to benefit from the following features of the application by downloading and installing the Application:

– Istanbul, Ankara, Izmir and Turkey all cities and towns in the air.
– Best, Original and Most Accurate Results Program
– Free download and use
– 2018 – 2019 – 2020 wind weather humidity data
– Weather report, Weather forecast Report Schedule
hata duzeltmeleri

App Information of En İyi Hava Durumu Ücretsiz Türkçe

App Name En İyi Hava Durumu Ücretsiz Türkçe
Package Name com.eniyi.havadurumu
Version 2.3
Rating ( 549 )
Size 12.1 MB
Requirement Android 4.0.3+
Updated 2020-04-15
Installs 50,000+
Category Apps, Weather
Developer

Tags: , , , ,

More from

Happy Stickman wheels 0.0.8 Mod (with Data) Android

Happy Stickman wheels 0.0.8

Version 0.0.8

Developer Mayki Product

Uploaded September 21, 2020 08:27

Filesize 25.2 MB

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *